Najlepsze automaty prosto od królowej. Top 5 odmian Royal Queen Seeds

Najlepsze automaty prosto od królowej. Top 5 odmian Royal Queen Seeds

Royal Queen Seeds jest jedną z najszybciej rozwijających się firm nasiennych w Europie. Ich międzynarodowy zespół zbudował wieloletnie doświadczenie w Holandii, produkując nasiona konopi indyjskich najwyższej jakości. Royal Queen Seeds ma teraz oficjalną siedzibę w Barcelonie, dzięki czemu może łączyć wiedzę z dwóch epicentrów hodowli konopi – Amsterdamu i Barcelony.

Wybierając ofertę Royal Queen Seeds zarówno hodowcy, kolekcjonerzy i palacze konopi indyjskich mogą wybierać spośród ponad 20 szczepów automatycznie kwitnących odmian. Przy okazji w cyklu rozwojowym zawsze pojawiają się jakieś nowe odmiany.

Wszystkie te królewskie nasiona marihuany są produkowane metodami ekologicznymi, zbierane ręcznie i regularnie testowane, aby zapewnić najwyższą z możliwych szybkość kiełkowania. Przyjrzyjmy się zatem pięciu najlepszym odmianom Royal Queen Seeds.

Northern Light Automatic

Northern Lights jest jedną z najpopularniejszych odmian konopi, które istnieją i występują w tej samej lidze, co White Widow, Skunk No.1 czy Jack Herer. Jest to jedna z podstawowych propozycji hodowlanych, która wciąż jest używana przez wielu growerów do stabilizacji i ulepszania współczesnych szczepów.

Historia tego „oldskulowego” klasyka rozpoczęła się na północno-zachodnim Pacyfiku w latach 70, na wyspie niedaleko Seattle w stanie Waszyngton. W 1985 roku trafiła w utalentowane ręce legendy hodowli, Neville’a Schoenmakersa, również właściciela pierwszego holenderskiego banku nasion. –

Efektem jest automat, który potrzebuje 10 tygodni od kiełkowania. Northern Lights daje duże plony i rośnie wyższa i większa niż przeciętna odmiana automatycznie kwitnąca.

Northern Lights Automatic może osiągnąć w pomieszczeniach wysokość 90-120 cm i wykazano, że daje zbiory potrafią wynieść od 500-550 g/m² w pomieszczeniach. Uprawa indoor i outdoor jest równie korzystna ze względu na solidny rodowód oparty w 80% na genetyce Indica pochodzenia afgańskiego i w 20% na Ruderalis.

Royal AK Automatic

Growerzy  i palacze zazwyczaj są entuzjastycznie nastawieni do klasycznego AK-47. Jest to hybryda genetyki kolumbijskiej, meksykańskiej, tajskiej i afgańskiej, ale dokładny skład genetyczny jest dobrze strzeżoną tajemnicą, podobnie jak formuła Coca-Coli. Ta odmiana istnieje już od dłuższego czasu, dokładnie od 1992 roku, i nadal zadowala wielu hodowców dzięki silnym bocznym gałęziom i intensywnym, poprawiającym nastrój efektom. Royal AK Automatic jest w pełni automatyczną wersją, która kończy swój cykl życiowy po 9-10 tygodniach od wysiania, dając zbiory od 425-475 g/m² w pomieszczeniach.

Nie wyrośnie na maksymalną wysokość 100 cm, a hodowcy w pomieszczeniach mogą obliczyć średnią wysokość rośliny na 60-70 cm. Smak tej odmiany jest pikantny, ale słodki, a haj prowadzi do uczucia czujności umysłowej połączonej z poczuciem podniesienia na duchu – rozjaśniające efekty Sativy rozprzestrzeniają szczęście w całym ciele.

Royal Haze Automatic

Ta odmiana w wydaniu banku RQS jest potomkiem Amnesia Haze, wielkiego sprzedawcy kawy, skrzyżowanego ze Skunk i Ruderalis. Zajęła trzecie miejsce w naszym rankingu Top 5 i oferuje stosunkowo szybki i łatwy sposób na uprawę genetyki prawdopodobnie najbardziej wpływowych szczepów Haze w historii konopi – Amnesia Haze.

Amnesia Haze to wielokrotnie nagradzana odmiana łącząca genetykę laotańskiej, jamajskiej i hawajskiej Sativy, co daje tej odmianie niezwykle intensywny haj, ale także długi okres kwitnienia, co jest powodem, dla którego wiele osób nie chce jej uprawiać.

Jednak Royal Haze Automatic oferuje rozwiązanie przyjazne dla hodowców i wymaga cyklu życiowego wynoszącego 10-12 tygodni, aby uzyskać plony od 300-350 g/m² w pomieszczeniach.

Quick One

Jak sama nazwa wskazuje jest to najszybsza odmiana autoflowering od RQS. Wywodzi się ona z kanadyjskiej genetyki Lowryder, a królewski bank nasion stworzył ją, krzyżując Northern Lights, William’s Wonder i Ruderalis. Historia William’s Wonder sięga lat 70-tych, kiedy była to jedna z pierwszych odmian, które zostały genetycznie dostosowane do potrzeb hodowców w pomieszczeniach.

Jest to żywiczna i zwarta odmiana, która jest oparta na afgańskich rasach lokalnych i prawdopodobnie została stworzona przez Sama Skunkmana – kalifornijską legendę hodowlaną, również związaną z rozwojem oryginalnego Skunk. Quick One oczywiście korzysta również z pozytywnego wpływu zorzy polarnej i zakończy swój cykl życiowy po około 8 tygodniach od wysiania. Jest to raczej niska roślina o typowej wysokości w pomieszczeniach wynoszącej 50-60 cm, ale nadal daje plony od 275-325 g/m².

Easy Bud

Royal Queen Seeds nie miało innego wyjścia, jak nazwać to skrzyżowanie White Indica i Ruderalis Easy Bud. Jest to krótka i zwarta odmiana o solidnym podłożu genetycznym, która zapewnia bezstresową uprawę hodowcom na każdym poziomie umiejętności.

Początkujący growerzy uwielbiają tę odmianę za jej ogromną wszechstronność w zakresie różnych środowisk uprawy i technik uprawy. Łatwość wzrostu jest widoczna na wszystkich etapach krótkiego cyklu życiowego wynoszącego 8-9 tygodni, co skutkuje plonami w pomieszczeniach oo 275-325 g/m².

Previous Jak spędzić miło czas w domu?
Next Odmień swój ogród na wiosnę!

Może to Ci się spodoba

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zatrzymali w Krakowie oszusta oferującego do sprzedaży podrobione zegarki znanych marek

16.03. br. podczas wspólnej akcji policjantów wydziałów dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Krakowie oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie został zatrzymany oszust, sprzedający  poprzez  Internet podróbki zegarków

Funkcjonariusze odzyskali skradzionego we Francji mercedesa klasy S, wartego 0,5 mln złotych i zatrzymali sprawcę tej kradzieży z włamaniem

15 maja br. policjanci wydziału  do walki z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji w Krakowie uzyskali informację,  że  luksusowy Mercedes wart 522 tys. złotych, skradziony z francuskiej wypożyczalni aut ,może

Prezydent Krakowa: jestem za budową metra, ale jeszcze nie teraz

W niedzielę, 25 kwietnia, mieszkańcy Krakowa wypowiedzą się w referendum, czy chcą organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022. Prezydent miasta liczy na pozytywne odpowiedzi Krakowian, bo jak podkreśla, projekt się spina i jest

Utrudnienia na autostradzie A4 w miejscowości Staniątki – w kierunku Krakowa

W związku z naprawą lewego pasa jezdni północnej autostrady A4 – wysokość miejscowości Staniątki na odcinku 400 metrów (od km 436+300 do km 436+700) w poniedziałek 7 sierpnia 2017r. od godz. 05:00

Inauguracja „Bezpiecznych Wakacji 2017” z sądeckimi policjantami

Bezpieczne Wakacje 2017 uważamy za otwarte! Takim okrzykiem w minioną sobotę (24 czerwca), zainaugurowano rozpoczynające się wakacje. Festyn na płycie rynku odbył się z udziałem sądeckich policjantów, którzy promowali zasady

Jak dobierać komplety biżuterii srebrnej?

Może stanowić przysłowiową kropkę nad „i” gotowej stylizacji albo może zniweczyć Twoje wysiłki. Biżuteria ogromną moc – warto zatem wiedzieć jak tę moc prawidłowo wykorzystać. Przeczytaj i sprawdź, jak dobierać

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź